Çiftçiler, Landini'leri tarlada test etti

29 Eylül 2017 Cuma - 09:30
Kategori: Video Galeri

PAYLAŞ

Landini traktörlerinin Türkiye distribütörü Anadolu Motor, Kayseri'de düzenlediği "Tarla Etkinlikleri" ile 90 – 215 beygir arasındaki 12 farklı traktör modelini çiftçilerin beğenisine sundu. Çiftçiler bir yandan traktörleri tarlada test ederken bir yandan da Anadolu Motor'un etkinlikte tanıttığı güç ürünlerini yakından inceledi

Anadolu Motor, Türkiye genelinde düzenlediği "Tarla Etkinlikleri"yle yurdun batısından doğusuna çiftçilerle buluşmaya devam ediyor. 7 Eylül – 7 Ekim tarihleri arasında 12 ilde yapılması planlanan etkinliğin yedinci durağı ise Kayseri oldu. Etkinlik süresince çiftçilere Landini 5H 115, Powerfarm 100, 6C 140, 5H 90 modelleri tanıtıldı. Tanıtımın ardından çiftçiler, Landini'nin farklı modeldeki traktörlerini tarlada test ettiler. Etkinlikte traktörlerin yanı sıra Anadolu Motor'un üretimini yaptığı Antor motopomp ve jeneratörler, Antrac çapa makinesi ve distribütörlüğünü üstlendiği Honda Güç Ürünleri’nden motopomp ve jeneratörler de çiftçiler tarafından yoğun ilgi gördü.


“Türk tarımına hizmet ediyoruz”

"Tarla Etkinlikleri"ne katılarak Kayserili çiftçilerle bir araya gelen Anadolu Motor Genel Müdürü Serkan Eriş, çiftçilerle birebir temas etme imkanı buldukları tarla etkinliklerini önemsediklerini belirterek konuyla ilgili şu şekilde değerlendirmelerde bulundu: "Anadolu Motor olarak 45 yıldır çiftçi dostu marka unvanımızla Türk tarımına hizmet ediyoruz. Hedefimiz, çiftçilerimizin traktörden jeneratöre, çapa makinesinden motopompa kadar her türlü ihtiyacını karşılamak. Bu anlamda çiftçilerimizle birebir temas etme imkanına sahip olduğumuz “Tarla Etkinliklerimizi” çok önemsiyoruz." 7 Eylül – 7 Ekim arasında 12 farklı şehirde düzenleyecekleri etkinliklerle binlerce çiftçi ile buluşacaklarını duyuran Genel Müdür Eriş, tarla etkinlikleriyle çiftçilerin ürünleri daha yakından inceleyip, test edebildiklerini söyleyerek konuşmasını şöyle sürdürdü: "7 Eylül'de Yozgat'tan start verdiğimiz tarla etkinliğimiz Kayseri'den tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlik turumuzun neredeyse yarısını tamamladık. Genel olarak bir değerlendirme yapacak olursak; etkinliklere çiftçilerin epeyce bir ilgisi var. Katılım da oldukça yoğun geçiyor." Tarla etkinlikleri ile ürünleri çiftçilerle buluşturmayı amaçladıklarını ifade eden Eriş, "Çiftçilerimizin ürünlerle temas etmesi ve traktörlerin performansını gözlemlemesi için verimli bir alan oluşturmayı amaçladık. Bunun içinde en güzel alanın tarla olması gerektiğini düşünerek, bu etkinlikleri düzenledik. Çiftçilik zor şartlar altında yapılan bir meslek. O yüzden bu etkinliklerle az da olsa çiftçilerimizin hoş bir zaman geçirmesini sağlamak istedik. Tarla etkinliğimizde geniş bir yelpazede Landini traktörlerini, güç ürünlerinde ise çapa makineleri, pompalar ve jeneratörleri çiftçilere tanıtıyoruz. Çiftçiler de ürünleri tarlada deneyerek performanslarını görebiliyorlar.”

Haberin devamını profi Traktör Türkiye'nin Ekim 2017 sayısından okuyabilirsiniz...