TürkTraktör, ödüllü New Holland TTJ ile Adana Tarım Fuarı’nda

19 Kasım 2014 Çarşamba - 15:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

TürkTraktör, ödüllü New Holland TTJ ile Adana Tarım Fuarı’nda
TürkTraktör, ödüllü New Holland TTJ ile Adana Tarım Fuarı’nda

TürkTraktör, New Holland TTJ ile İtalya’da aldığı ‘Yılın En İyi Bağ-Bahçe Traktörü 2015’ ödülü ve yeni ürünleriyle Adana Tarım Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlıyor.

 

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir

 

Türk mühendisliği ile geliştirilen ve Türk işçisinin emeği ile Türkiye’de üretilen ödüllü New Holland TTJ’nin sergilendiği fuarda ayrıca New Holland T5 Hi-Lo, T480S, TD4B ve TR6 olmak üzere yeni ürünler de Çukurovalı çiftçilerle bir araya geliyor. Zengin New Holland ürün gamının yanı sıra TürkTraktör markalı tarım ekipmanları da fuarda sergileniyor.
Küçükten büyüğe tüm traktör serilerinin yanı sıra biçerdöverler ve TürkTraktör markalı tarım ekipmanlarının da sergilendiği Adana Tarım Fuarı 2014’ün en gözde ürünü olarak ise New Holland ailesinin yeni gözdeleri T5 Hi-Lo, T480S, TD4B ve TR6 öne çıkarken, fuar aynı zamanda Türk mühendisliği ile geliştirilen ve Türk işçisinin emeği ile Türkiye’de üretilen ‘Yılın Traktörü 2015’ödüllü New Holland TTJ’ye de ev sahipliği yapıyor.
 

Adana’da ve Çukurovalı çiftçilerle olmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek değerlendirmesine başlayan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan ÖzdemirTürkTraktör olarak sadece yeni ürünlerle gelmedik Adana Tarım Fuarına. Geçtiğimiz hafta ortasında İtalya’da aldığımız uluslararası ödülü de beraberimizde Adana’ya getirdik. Ülkemizi uluslararası arenada başarıyla temsil etmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Türk mühendisliği ile geliştirilen ve Türk işçisinin alın teri ile Türkiye’de üretilen New Holland TTJ modelimiz ile alanının en saygın ödülü olan ‘Yılın Traktörü 2015’ ödülünü aldık. Bu ödül TürkTraktör olarak Ar-Ge’ye vermiş olduğumuz önemin ve yapmış olduğumuz yatırımın meyvesidir. Başarıda emeği olan herkese teşekkür ederim” dedi.

Dört yeni ürünü Çukurovalı çiftçilerin beğenisine sunmanın heyecanı içinde olduklarını ifade eden Özdemir, “Ödüllü TTJ’nin yanı sıra New Holland ailesinin dört yeni ürününü de Çukurovalı çiftçilerimizle buluşturuyor olmanın heyecanı içindeyiz. TürkTraktör tesislerinde Türk işçisinin emeğiyle üretilen ürünlerimizin her biri de modern teknolojinin nimetleriyle en iyi şekilde donatılmış durumda. T5, T480S, TD4B ve ‘Yerli Dev’ unvanına sahip TR6 gibi yeni ürünlerimizi Çukurovalı çiftçilerimizle buluşturuyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER