HATTAT 240 S

12 Temmuz 2019 Cuma - 12:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

HATTAT 240 S
HATTAT 240 S

Tarla, bağ-bahçelerin klasiği Hattat 240 S modeli, orijinal Perkins motorlu olarak çiftçilere sunuluyor. Hattat 240 S modeli, düz - yarım çamurluk, disk - kampana fren, askı – döküm pedal ve 4x2 – 4x4 çeker seçenekleri özellikleriyle sebze ve meyve bahçelerinde çiftçilere ideal çalışma koşulları sağlar, işi kolaylaştırır, nakliye giderlerini azaltır. Kullanıcılar, 240 S modelinde bulunan Perkins motor ile uygun tarla ve yol hızları elde ederken yakıttan önemli oranda tasarruf sağlıyor.

Performans ve ekonomi
Perkins 3 silindirli motorlara sahip Hattat 240 S, daha verimli yakıt tüketimi ile çiftçilerin tercih sebebi oluyor. Yakıtın daha verimli yanmasını sağlayarak motorun yüksek performansla çalışmasına da katkıda bulunuyor. 240 S modelindeki geniş hacimli yakıt deposu uzun saatler kesintisiz çalışma imkanı sunuyor. Hızlı ve kolay bakım yapılabilen kuru tip hava filtresi sayesinde motor tozlu ortamlarda bile maksimum performansla çalışıyor.

Üstün çekiş gücü
240 S’lerde kara (düz) şanzımandan vazgeçemeyen çiftçiler ayrıca düşünüldü. 240 S modelinde tarla, bahçe ve nakliye işlerini daha güvenli ve daha hızlı gerçekleştirebilecek, en uygun hız kademeleri sunan klasik 8 ileri 2 geri vites seçeneği bulunuyor. 240 S modelinde yüksek karınaltı mesafesi ile ürünlere zarar vermeden işler rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Aks arası mesafesi ağırlığı ön ve arka kısım arasında benzersiz şekilde dağıtarak üstün çekiş gücü sağlıyor. Hattat farklı iz genişliği opsiyonu ile uygulamaların için en uygun alternatifi sunuyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER