DEUTZ-FAHR 4E

11 Temmuz 2019 Perşembe - 10:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

DEUTZ-FAHR 4E
DEUTZ-FAHR 4E

Deutz – Fahr 4E serisi, 5 farklı modeli ile pazardaki yerini aldı. 4E serisinde yüksek donanımlı özellikler standart olarak kullanıcılara sunuluyor. Çiftçiler, ihtiyacı olan kullanım kolaylığı, iş kalitesi, performans, kalite ve konforu 30+15 buçuklu vitesin, güçlü motoruyla uyumuyla sahip oluyor. Türk çiftçisinin sevdiği kaporta dizaynı ile yepyeni bir bakış açısına sahip 4E serisi, geniş yelpazeli ürün gamı müşterilerine tenteli, kabinli, tek çeker ve çift çeker olarak sunuluyor.

Güçlü motor performansı

4E serisinde 50 beygir gücündeki 4050E modeli, turbo emiş tipiyle donatıldı. Yeni güç 4055E modeli, 62 beygir güçlü motoru ile turbo emiş sistemi üstün gücü intercooler’a ihtiyaç duymadan çiftçilere sunuyor. 4065E, 4075E ve 4080E modeli turbo intercooler’lı güçlü motorları üstün Deutz-Fahr teknolojisi ve yüksek basınçlı enjeksiyon sistemi ile verimli yanma ve yüksek performanslı çalışmayı garanti ediyor. 4050E, 4055E, 4065E ve 4075E modelleri 3 silindirli ve 4080E modeli 4 silindirli motora sahip.

Tasarım ve dizayn

Çiftçiler, 4E serisinde eşsiz kaporta tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlayan mükemmel tasarım kabini bir arada bulabiliyor. Düz platform, tente ve kabin versiyonları ile iş başında çok uzun saatlerce rahatlıkla çalışmanızı sağlamak üzere tasarlandı. Direksiyon yanındaki shuttle çiftçilerin talepleri doğrultusunda geliştirilerek en ergonomik hale getirildi. Sınıfın en lüksü olan rakipsiz ön konsol sizlere kalitenin ve farklı olmanın ayrıcalığını yaşatacak. Yeni tasarım ergonomik sağ ve sol konsollar renk kodları ile sınıflandırılmış kumanda sistemleri tarla faaliyetlerinde çiftçilere kullanım rahatlığı sağlayacak.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER