CASE IH JXC KOMPAKT

10 Temmuz 2019 Çarşamba - 11:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

CASE IH JXC KOMPAKT
CASE IH JXC KOMPAKT

Yenilikleri Türk çiftçisi ile buluşturmayı gelenek haline getiren Case IH, çiftçileri güçlü, ekonomik ve aynı zamanda yüksek performanslı Case IH JX Kompakt serisiyle buluşturdu. 55, 65 ve 75 HP güçlere sahip 3 farklı motor seçeneği, tek çeker, çift çeker, gölgelikli, kabinli model seçenekleri ile sunulan Case IH JXC serisi kullanıcılarının beklentilerine cevap verecek düzeyde geliştirildi.

Ekonomik ve verimli motorlar

Case IH ailesinin yeni yüzü JXC serisinin 4 silindirli 55, 65 ve 75 HP güçlere sahip güçlü ve ekonomik motorları TIER 3 emisyon değerleri ile aynı zamanda çevre dostu. Yüksek tork değerlerine sahip yeni JXC serisi traktörler tarımsal faaliyetlerini hiç zorlanmadan gerçekleştirebiliyor. 85 litre yakıt tankı sayesinde ise gün boyu kesintisiz çalışma sağlıyor.

Güçlü transmisyon ile kesintisiz çalışma

 JXC serisi traktörler her türlü tarla faaliyetlerini gerçekleştirmeye olanak sağlayan bir transmisyona sahip. Özellikle sıra sonlarında ve manevralar da kullanıcılarının vitesini ve kademesini değiştirmeden direksiyonun yanında bulunan mekik kolu yardımıyla ileri - geri hareket elde edilerek, zaman ve yakıt tasarrufu en üst düzeye çıkarıyor. Bunlara ek olarak JXC serisinin modellerinde isteğe bağlı olarak sunulan sürüngen vites seçeneği sayesinde düşük hızlarda etkin kullanım olanağı sağlanıyor.

Güçlü ve dayanıklı hidrolik sistem

Yenilenen JXC serisinde gücün ön planda olduğu bir diğer önemli nokta ise hidrolik donanım. 2700 kilograma varan hidrolik kaldırma kapasitesi, ek güç pistonu, 4 adet hidrolik güç çıkışı ve harici hidrolik kumanda kolu JXC serisinin gücüne güç katarak tüm tarımsal faaliyetler için uygun hidrolik donanımı sunuyor.

 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER