ANADOLU LANDINI GLOBE

08 Temmuz 2019 Pazartesi - 10:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

ANADOLU LANDINI GLOBE
ANADOLU LANDINI GLOBE

Anadolu Landini’nin Şekerpınar’daki tesislerinde üretilen Globe serisi traktörler, Globe 50 – 60 – 70 ve 80 olarak 4 ana modelden oluşuyor. Globe serisi, düşük devirde (4 modelde sırasıyla 1200 d/dk, 1000 d/dk, 1400 d/dk ve 1400 d/dk) maksimum tork değerlerine ulaşmasıyla dikkat çekiyor. Standart olarak sunulan 2WD modellerde 8 ileri – 8 geri vites seçeneği ve 4WD modellerde 12 ileri - 12 geri vites seçeneğiyle toprak işleme ve şartlarına göre istenilen hızın yakalanmasına imkan sunuyor. Globe serisi, shuttle özelliği ile sıra başlarında manevra kabiliyetini arttırırken, hayvancılık işletmelerinde özellikle ön yükleyici kullanımını kolaylaştırıp zaman ve yakıt tasarrufu sağlıyor. Sıra takibini kolaylaştıran eğimli kaporta tasarımı ile geniş görüş imkanı sunan Globe modelleri tam bir kullanıcı dostu olarak sunuluyor. Yeni tasarım kaporta, ihtiyaca uygun vites seçeneği, yüksek torklu ve dayanıklı motor, ergonomik kullanıcı alanı ve performansıyla dikkat çeken Landini Globe Serisi, çiftçilerle yapılan tarla test sürüşlerinde ve bağımsız kuruluşların yaptığı testlerde performansıyla tam not aldı.

Hidrolik Sistem – Ön ve arka akslar

Globe serisinde standart olarak sunulan 4 adet hidrolik çıkış ile daha fazla hidrolik ekipmanın aynı anda kullanılmasına olanak sağlayan hidrolik sistem, mekanik olarak kontrol ediliyor ve 2.600 kg kaldırma kapasitesi sunuyor. Tüm modellerde 4WD aks kumandaları ve diferansiyel kilit kumandaları mekanik olarak sunulurken, arka fren yağ banyolu çoklu disk ile sağlanıyor.

Kuyruk Mili - Operatör Mahali

Landini Globe Serisi’nde manuel kontrol edilen bağımsız, 540 ve 540 E devirleri mevcut. Ağır olmayan işler için daha düşük devirde 540 d/dk değerini yakaladığı için düşük yakıt tüketimi sağlıyor. Landini Globe serisi, tente, rops, kabin- klima opsiyonlarıyla Türkiye’nin değişik coğrafyalarına uygun şekilde tasarlandı.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER