John Deere 5E serisi

29 Mart 2019 Cuma - 12:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

John Deere 5E serisi
John Deere 5E serisi

5E Serisi traktörler, daha büyük John Deere makinelerinin sahip olduğu rakipsiz beceriler ile aynı düzeyde performans gösterecek biçimde tasarlandı ve imal edildi.

Kompakt tasarımları sayesinde, kısıtlı mekanlarda manevra yapmaları son derece kolay. John Deere PowerTech M motorları, tarım uygulamaları için ideal güç üretmeleri için özel olarak tasarlandı ve imal edildi. Performans maksimum, yakıt tüketimi minimumda tutulurken, en geniş devir aralığı boyunca maksimum tork elde edilecek biçimde kalibre edildi.

Güç ve kabin

Güç aktarma organlarının verimliliği, motor performansı, uygulamalarınız için en uygun olan şanzıman ile eşleştirilerek optimize edildi. PowerShift vitesleri ve kademeleri arasında geçiş yapmak daha önce hiç olmadığı kadar kolay ve kavramasız ileri/geri yön değiştirme olanağı sağlayan PowrReverser transmisyonu, bir ön yükleyici ile çalışmayı daha basit hale getirir. John Deere EQRL sistemi ile ekipmanların, hareket halindeyken, çabucak ve zahmetsiz kaldırılmasına ve indirilmesine olanak tanır ve böylelikle, sizin direksiyona konsantre olmanıza izin verir. Kabine monte edilmiş EQRL şalteri, daha iyi askı ve ekipman kullanımı sağlayacak biçimde, kolayca erişilebilecek bir konuma yerleştirildi. 12/12 PowrReverser şanzıman ile birlikte sunuluyor. Tüm bu gücü işe yansıtmak, standart 540/540E PTO’nun parmak ucuyla kontrolünü sağlayan, kabine monte edilen elektro hidrolik PTO şalteri ile çok daha kolay hale getirildi.

 5050E: 2,9 litre, 3 silindirli turbo şarjlı motor, 50 hp, 9 x 3 transmisyon

 5055E: 2,9 litre, 3 silindirli turbo şarjlı motor, 55 hp, 12 ileri/12 geri PowrReverser

 5065E: 2,9 litre, 3 silindirli turbo şarjlı motor, 65 hp, 12 ileri/12 geri PowrReverser

 5075E: 2,9 litre, 3 silindirli turbo şarjlı motor, 75 hp, 12 ileri/12 geri PowrReverser

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER