Fendt 313 Vario

27 Mart 2019 Çarşamba - 11:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Fendt 313 Vario
Fendt 313 Vario

300 serisi, 1980’den beri nesilden nesile aktarılan en yüksek kalite ve performans taleplerinden edinilen tecrübeleri bir araya getirdi. Otlak yeşil alanlarda, tarlada, nakliyede ya da belediye çalışmalarında kullanılması fark etmeyen, daha fazla konfor, fonksiyon ve daha verimli bir teknoloji ile donatılan Fendt 300 Vario, günlük çalışmalarda çıkan zorluklarda çiftçilerin işlerini kolaylaştırıyor.

Kalite ve güven

Fendt 300 Vario serisi çok yönlülük ve verimliliği bir arada sunuyor. Günlük işlerinizi kolaylaştıran, yüksek performanslı ve çok yönlü kompakt bir traktör olan Fendt 300 Vario, 4,4 l silindir hacmindeki güçlü motora, en iyi dış görüş ve daha geniş iç alan için VisioPlus kabine ve daha düşük devirde daha fazla akış kapasitesi için 110 l kapasiteli hidrolik kontrol pompasına sahip. İndirgenmiş motor devrinde (1.700 dev/dak) 40 km/s nakliye hızı ve 3,5 tonun üzerinde olan yüksek taşıma kapasitesi ile dikkat çeken Fendt 300 Vario, dört çeker ve diferansiyel kilidi için dönüş açısı ve hıza bağlı otomatik sistemle kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Fendt 300 Vario, her türde çalışmaya uygun olan doğru fonksiyonlar sunuyor. Özel çalışmalarda ihtiyaç duyulan daha fazla konfor ve fonksiyonlar için Fendt 300 Vario Profi ve ProfiPlus ile çiftçilerin günlük çalışmalarını daha da kolaylaştıracak olanaklar sağlıyor.

Çekiş gücü

Fendt 300 Vario'nun azami güç aralığı 113 BG ila 143 BG arasında ve azami sürati 40 km/s'dir. 4,4 l silindir hacmine sahip olan AGCO Power motor, güç ve tork açısından 300 serisine artı sağlar. Bunun yanı sıra bu çok yönlü traktör oldukça tasarrufludur: 2.100 dev/dak olan düşük nominal devir, yeni bir soğutma paketi ve yüksek performanslı hava filtresi sayesinde düşük yakıt tüketimi ve aynı zamanda yüksek bir etki derecesi elde ediliyor. Fendt 300 Vario, kademesiz Vario şanzıman sürüş konforu ve tasarruf potansiyeli sağlıyor. Kullanıcılar, 0,02 km/s'den 40 km/s azami hıza kadar kesintisiz ve vites değiştirmeye gerek olmadan çıkabiliyor. Çiftçi, sürekli doğru hızda çalışırsa ve bu özellik çiftçinin çalışmasına kusursuz şekilde uyum sağlıyor. Böylece, vitesli tip Powershift şanzımanların hiçbir zaman erişemeyeceği performansı elde edebiliyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER