Deutz - Fahr 5G serisi

26 Mart 2019 Salı - 10:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Deutz - Fahr 5G serisi
Deutz - Fahr 5G serisi

5G serisi; 5090G, 5100G ve 5110G modelleri ile konfor ve yüksek performans arayanlar için tasarlanıp, üretilmiş bir traktör serisi olarak dikkat çekiyor. 

5G serisi, maksimum performans, düşük yakıt tüketimi, geniş iş yelpazesine uygun özellikleri ve konforu ile öne çıkıyor. 88HP, 100HP ve 110HP motor güçlerine sahip 5G serisi, güvenilir ve uzun ömürlü performans sağlamak için en son teknolojiyi kullanıyor. 5G serisinde bulunan ve yüksek basınçlı çalışan güçlü motorlar, çiftçilere üstün performansı düşük yakıt tüketimi ile sunuyor. 5G serisinin güvenilir ve fonksiyonel 40 ileri + 40 geri şanzımanı, kullanıcılarının tüm tarımsal faaliyet ihtiyaçlarını karşılıyor. 5 ana vites, 4 takviye kademesi ve 2 kademe powershift ile donatılmış şanzıman, sorunsuz bir kullanış kolaylığı sağlıyor. 4 takviye içindeki süper sürüngen vites seçeneği ekim, dikim gibi çok ağır hız devirlerine rahatlıkla ulaşıyor.

Performans ve güvenlik

540, 540E, 1000, 1000E tüm PTO hızlarının yanında tekerlek devrine senkronize yol kuyruk mili de standart olarak sunuluyor. Ekipman kullanımı için istenen tüm devirler sayesinde 5G serisi ile tüm tarımsal faaliyetler kolaylaşıyor. Seride bulunan gelişmiş hidrolik sistem 55 lt/dak'lık pompa debisi, 6 adet hidrolik çıkış, elektrohidrolik kontrollü arka kaldırıcı ve yüksek kaldırma kapasitesi ile performans için daima hazır olarak yer alıyor. 5G serisindeki modellerin bütün tekerleklerinde hidrostatik yağ banyolu disk frenler ile yüksek fren performansı bulunuyor ve bu özellikler yüksek güvenliği ön plana çıkıyor.

Kabin

Sınıfının üstünde bir kabine sahip olan 5G serisi, Deutz-Fahr'ın Giugiaro tasarımını sunuyor. 4 sütunlu kabin yapısı, modern şekiller, yenilikçi malzemeler, kabin içi kontrollerin dizilişi ve renkleri 5G serisi kabinini sınıfının üstünde bir konfor ve ergonomi ile son derece işlevsel bir çalışma ortamına çeviriyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER