Case IH Puma X

01 Nisan 2019 Pazartesi - 11:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Case IH Puma X
Case IH Puma X

Case IH, özellikle büyük işletmelerin en gözde ürünü olmaya aday olan ve Puma ailesinin en yeni üyesi olarak dikkat çeken yeni serisi Puma X ile verimli çalışmayı kolaylaştırdı. Dayanıklı, tutumlu, güvenilir ve çalışkan olan en son nesil Tier 4B emisyon seviyesine sahip Puma X serisi traktörler, zorlu çalışmaların kolaylıkla üstesinden gelecek FPT motorları ile donatılarak, 140, 150 ve 165 beygir güçlerinde verimli çalışma olanağı sunuyor.

Çalışma üstünlüğü

Puma X serisi, yarı otomatik (18 ileri x 6 geri ve 19 ileri x 6 geri) ve hız vitesleri arasında debriyajsız geçiş yapabilen transmisyonu sayesinde operatör yorgunluğunu azaltıyor, 40 km/s hıza dahi düşük devirlerde ulaşarak yakıt tasarrufu sağlıyor. 6.689 kg kaldırma kapasitesine sahip olan Puma X, arka hidrolik donanımı ile birlikte opsiyonel olarak sunulan 3.673 kg kaldırma kapasitesine sahip ön hidrolik sistemi sayesinde üstün bir çalışma kolaylığı sunuyor. Çek/bas şeklinde çalışan ve acil durumlarda üzerine basılarak devre dışı bırakılabilen, traktör ile ekipman arasındaki güç kaybını en aza indirmek üzere dizayn edilmiş 3 farklı hız seçeneğine sahip kuyruk mili sayesinde, çiftçileri asla yarı yolda bırakmayacak olan 330 litrelik yakıt tankı ile çalışma üstünlüğü sağlıyor.

Kabin süspansiyonu

Puma X serisi traktörler, kolay kullanımı, çevik manevra kabiliyeti, kolay ekipman kontrolü ve kabin süspansiyonu sayesinde operatörlere üstün bir çalışma alanı oluşturuyor. Opsiyonel olarak sunulan ön aks süspansiyonu konforu ve tekerlerin araziyi tutuşunu artırıyor. Mevcut Puma T4B modellerinin tüm güçlü yanlarını koruyarak daha ekonomik hale getirilen yeni Puma X modelleri, yeni dönemde de çiftçin en yeni yol arkadaşı olmaya aday.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER